repair żel

Żel BODY REPAIR – skarb dla regeneracji tkanek.

Żel BODY REPAIR – efekty mówią same za siebie

Dziś pod lupę biorę kolejny produkt, którego działaniem jestem zachwycony i o którym opowiadają mi osoby, którym go poleciłem. Żel BODY REPAIR. Niepozorna butelka zawiera bogactwo aktywnych peptydow rybich. Ma on niezwykłą moc pobudzania aktywności fibroblastów. Fibroblasty są to nasze mini „fabryki” włókien tkanki łącznej po prostu, czyli bazy, na której oparta jest każda tkanka. Z wiekiem ich aktywność spada, ale dzieje się to przede wszystkim za sprawą zubożonego pokarmu, który przyjmujemy a który nie posiada wystarczającej ilości wartościowych dla organizmu składników budulcowych.

Żel oparty jest o tzw nano wodę, której stosowanie zmienia całkowicie komunikację pomiędzy produktem a komórkami ciała człowieka, usprawnia ją, przez co ułatwia działanie produktów, które ją posiadają w swoim składzie.

Przeprowadzone na Akademii Medycznej we Wrocławiu badania potwierdziły, iż Biopeptide Complex jest w stanie pobudzić syntezę kolagenu w fibroblastach aż 671%! Jest to obecnie najlepszy wynik na świecie! Ponadto okazało się, iż peptydy nie tylko mają moc odwracania zegara biologicznego, ale wykazują również działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, pobudzające melanogenezę. Znajdujące się w nim białka HSP (Białka Szoku Termicznego) wykazują niesamowite właściwości w kierunku ochrony i regeneracji skóry po oparzeniach. Tego zjawiska doświadczyłem osobiście ratując oparzonę rękę kilkakrotnie właśnie tym produktem. Po kilku chwilach od nałożenia na skórę żelu, ustąpił ból spowodowany opatrzeniem.

Co potrafi dać żel BODY REPAIR i w jakich przypadkach polecam go używać?

Wszelkiego rodzaju urazy zarówno płytkie – skóry, ale i głębokie – mięśnie, powięzie, tkanki stawów, świeże ale i przetrwałe stłuczenia, krwiaki, trudno wchłaniające się siniaki, blizny świeżo tworzące się, ale i zastarzałe bliznowce (tu sugeruję połączenie z SOS Skin Care), niegojące się rany spowodowane cukrzycą, zmiany skórne stopy cukrzycowej, atopowe zapalenie skóry i inne zmiany skórne nie dające się leczyć w żaden sensowy sposób, stany zapalne stawów (żel nadaje się także do zabiegów jonoforezy), zabiegi dentystyczne z interwencją na dziąsłach. Żel to także kosmetyka: wyraźnie ujędrnia i odmładza skórę, a połączeniu z kremem do twarzy, daje skuteczne efekty. Mniej widoczny celulit, zmiany skórne typu rozstępy po ciąży, gwałtownym przybraniu masy ciała, przebarwienia… Właśnie dlatego warto je włączyć do codziennej pielęgnacji. Polecam go także panom.

W stanach ostrych proponuję smarowanie miejsca dotkniętego problemem nawet co pół godziny niewielką warstwą żelu, pozostawioną do wchłonięcia. Jeśli wrażenie powstającej na skórze warstwy kosmetyku jest nieprzyjemne, proponuję dodać niewielką ilość kremu SOS. W moim przekonaniu organizm człowieka obecnie tak bardzo „wyposzczony” wartościowych produktów, chętnie przyjmie taką obfita „dostawę” i wykorzysta z możliwie najlepszym dla siebie efektem. Wspomagany napojem peptydowym PEPTIDE POWER DRINK oraz w przypadku urazów skóry – sprayem SERUM – żel uznać można za najcenniejszy i najefektywniejszy środek stymulujący regenerację tkanki łącznej dostępny na rynku. Wsparcie procesu zdrowienia zmianami sposobu odżywiania, myślenia a także wprowadzeniem mądrego ruchu uzupełniają całość procesu. Efektów odrzucenia przez organizm żelu nie znam.

żel możecie Państwo nabyć tu:

Żel Body Repair

repair żel

Flexyfoot zmienia się od stóp
Laski Flexyfoot z owalnym uchwytem można...