Warsztaty teatralne

Nieco z innej beczki dziś, aczkolwiek osobiście tu znów. Małgorzata Szyszka, scenarzystka i reżyser, absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, a i ja we własnym imieniu, zapraszamy na:

Warsztaty teatralne – WYPOŻYCZALNIA SNÓW

 

czas akcji: 15.o2. br godz 19-22,

miejsce akcji: Scena Lubelska 30/32, Warszawa III piętro,

 

fragment tekstu: „Pan Ba miał wypożyczalnię snów. Każdy mógł przyjść do niego i za drobną opłatą wypożyczyć sobie sen. Jeden na raz. Nie więcej. Pytany, dlaczego taki regulamin ustalił dla swojej wypożyczalni, Pan Ba odwracał tylko wzrok w stronę południa i milknął z dziwnym wyrazem twarzy. Niektórzy szeptali, że Pan Ba trzyma coś głęboko w tajemnicy. Inni podejrzewali, że ma coś na sumieniu i wstydzi się o tym wspominać ludziom, którzy odwiedzali jego wypożyczalnię.

Pan Ba trzymał Sny w pudełeczkach z wyhaftowaną pomarańczową nicią pierwszą literą słowa, od którego zaczynał się sen. Pudełeczka wykonywał sam z drewna pozyskiwanego z jabłoni i wiśni, które rosły za jego szopą. Niektóre były już bardzo sędziwymi drzewami i te właśnie, po cichym pożegnaniu, Pan Ba przeznaczał na materiał na pudełka. Wnętrze każdego pudełeczka wyścielane było pluszem, który Pan Ba dostawał od swojego znajomego, który mieszkał po drugiej stronie rzeki.”

 

Tekst jest mojego autorstwa, serdecznie zapraszam!!!!

 


Egzoszkielet = walk away from no
Can aikido be considered as a global movement physiotherapy approach?