yoga

Świadomy ruch – warsztat z akcją charytatywną

24 lutego 2018 w godzinach 15:30 – 17:00 w Samadhi Joga, Mielczarskiego 1 w Warszawie, wydarzy się coś niezwykłego. Spotkanie poświęcone ciału, jego rozumieniu, czuciu, ćwiczeniom bez narażania się na urazy, ale także o faktach i mitach dotyczących ćwiczeń ruchowych i ruchu w ogóle. Drugą część spotkania poprowadzi Angelika Kucharska, nauczycielka jogi i mindfulness i ona zaprosi do uważnego ruchu, w którym pojawią się pytania dotyczącymi szanowania i respektowania swoich granic.

CENA: 40zł, ZAPISY: angiekucharska@gmail.com

Dochód ze spotkania zostanie w całości przekazany Fundacji Centrum Praw Kobiet, która zajmuje się udzielaniem pomocy kobietom, w szczególności tym doświadczającym różnych form przemocy. Poza doradztwem prawnym fundacja zapewnia pomoc psychologiczną, asystowanie kobietom w sądach i na policji, zapewnienie bezpiecznego schronienia, prowadzenie grup wsparcia i telefonu zaufania, a także pomoc socjalną i doradztwo zawodowe. Od października 2017r. fundacji zabrano dotacje rządowe.

Prowadzący
Angelika Kucharska
Z wykształcenia filolożka i psycholożka, z pasji nauczycielka i joginka.
Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited) oraz w trakcie certyfikacji na nauczyciela uważności (MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches).
https://todayyogaandmindfulness.jimdo.com/

no i ja, Wasz Gajowiec.
Fundację można również wspierać indywidualnie:
https://cpk.org.pl/

Wydarzenie ma swoje okienko na FB https://www.facebook.com/events/152490215478793/

 

yoga

Ursynowskie Forum Kobiet i biodra na początek
Gajowiec i biodra w Gdańsku 20 października 2017