Mój wkład w niedzielne spotkanie na konferencji Well U

W ostatnią niedzielę miałem zaszczyt i wielką przyjemność mówić o pierwszych swoich doświadczeniach z produktami Well U, które wprowadziłem niedawno do arsenału moich narzędzi pracy z przeróżnymi dysfunkcjami. Opowiedziałem o swoich osobistych odczuciach ze stosowania tych produktów ale i opisałem kilku pacjentów, którzy podjęli się suplementacji swojego organizmu.

Największe poruszenie wywołał chyba fragment o wzajemności pamięci tkankowej i wody strukturalnej wykorzystywanej do produkcji choćby opisywanych na tym blogu kilkanaście dni temu napojów peptydowych. Dla mnie wielką wartość miały przede wszystkim te informacje, które dotyczyły pozytywnych skutków gojenia się takich schorzeń i dolegliwości, przed których aktywnością medycyna oficjalna staje bezradnie z rozłożonymi rękami. Mowa tu choćby o zaburzeniach funkcjonowania naczyń w przypadku cukrzycy.

Cieszę się na dalszą współpracę, a o efektach pracy z pacjentami będę tu regularnie informował.

Zainteresowanych produktami (także nowo wprowadzonym Revicol Albumina Plus zapraszam do wejścia w link: https://hikari.wellu.eu/

W razie jakichkolwiek pytań – służę pomocą, by produkt przez Państwa wybrany odpowiadał Waszym oczekiwaniom, ale był maksymalnie skuteczny w sytuacji, w której jesteście.

 

12304329_722828517847885_3142956961746400400_o

Noworocznie
Najbliższa sobota jest dniem pracy gabinetu