Kula regulowana z podłokietnikiem zamkniętym

Kolejnym produktem Flexyfoot, który prezentuję, jest kula łokciowa z zamkniętym profilem podłokietnika.

 

Kule występują jedynie w kolorze czarnym matowym. Podobnie, jak każdy produkt Flexyfoot zaopatrzone są w elastyczną końcówkę amortyzującą uderzenia kuli o podłoże oraz dopasowującą się do wszelkich nierówności terenu. Kule są regulowane w zakresie długości 730 – 1030 mm, maksymalna masa użytkownika 130 kg, masa własna pojedynczej kuli 600 g.

 

Zastosowany zamknięty profil podłokietnika pozwala na wykonywanie przeróżnych ruchów z zakresu czynności dnia codziennego bez konieczności odstawiania kul. Kula po prostu zwisa swobodnie z przedramienia, będąc jednocześnie pod ręką.

 

Jakość tych kul została doceniona i wyróżniona przez producenta egzoszkieletów do rehabilitacji osób z problemami chodu, firmę Ekso Bionics. Dostarczane są one bowiem, jako kule przeznaczone do poruszania się wraz z tymi urządzeniami. Doświadczenie Ekso Bionics wskazuje na to, jak wiele trudów potrafi znieść kula Flexyfoot i jak niezawodną jest będąc wykorzystywana przez osoby czy to po udarach, czy ze stwardnieniem rozsianym czy też po urazach rdzenia.

 

 

 

 

Cena za parę:356 zł

Jak prawidłowo poruszać się na kulach?
Na wiosnę peptydy - zadbaj o swoje zdrowie.