blodef

Kilka wypowiedzi otrzymanych po ostatnim pokazie połączonym z ćwiczeniami

Było bardzo fajnie i pomimo, że wiele lat „siedzę” w sporcie to kilku ćwiczeń nie znałam. Ale koniecznie potrzebne są rysunki z tych ćwiczeń, bo za kilka dni już nie będziemy pamiętać co tam było.


Ciekawą rzecz powiedział o Japonii. Że dzięki siedzeniu na podłodze nie ma u nich niedołężnych staruszków. Już się zastanawiamy z Tomkiem, czy nie zrobić pokoju w styli japońskim i nie siedzieć na ziemi. Ale jak na razie jestem w stanie wysiedzieć tak max 10minut, ale codziennie staram się tak siedzieć chociaż przez chwilę.
Jeszcze tak z ciekawostek, nasza Hania zawsze jak siedzi ma super proste plecy, a bawi się głównie na dywanie. Nawet w wózku nie siedzi oparta tylko sama się prosto trzyma. Więc może coś w tym jest, że to przez siedzenie na krzesłach się tak garbimy.

Spotkanie było super, ja nie byłam na poprzednim wykładzie, ale myślę, że wykonane ćwiczenia jest najłatwiej wdrożyć w życie.
Pan Gajowiec wspominał coś o mini podręczniku z rysunkami ćwiczeń i fajnie by było gdyby powstał:)

ps. dziś wyraźnie czuję, że mam ciało:)

Spotkanie było fantastyczne , czułam się po nim rozluźniona i szczęśliwa J
Pan jest naprawdę świetnym fachowcem .
Sugestie na przyszłość są takie żeby nadal organizować takie spotkania z ćwiczeniami i krótkim wykładem ….

Było fajnie, praktycznie. Czy starczy samozapału, nie wiem. Ale taka seria była przydatna i rokuje na wykorzystanie niektórych w przyszłości.

 

dziękuję z całych sił!!! będzie więcej 🙂

Dlaczego warto rozciągać mięśnie grupy tylnej uda
Czy wiecie, że... ( z przymrużeniem oka??)