„Jak żyć z Hashimoto?” – książka poradnik już do nabycia.

Zapraszam do zapoznania się z książką tłumaczącą zawiłości schorzenia, które dotyka coraz większej grupy osób – choroby Hashimoto. Książka niemieckich autorów jest chyba najpełniej informującym źródłem dostepnym w tej materii na rynku. Poniżej kilka słów od wydawcy i zarazem tlumacza:

 „Jak żyć z Hashimoto?”  Poradnik dla pacjenta.

Wyjątkowa książka dla osób chorych na autoimmunologiczne zapalenie tarczycy typu Hashimoto.
Poradnik,
w bardzo przystępny sposób przybliża chorym i ich bliskim, niezrozumiały dla przeciętnego pacjenta, skomplikowany obraz choroby.  
Książka zawiera odpowiedzi na wiele dręczących pacjentów pytań o przebieg choroby. 
Na 224 stronach omówione są przyczyny choroby Hashomoto, jej objawy, stosowane terapie, choroby współistniejące. Osobne rozdziały poświęcone są kobietom w ciąży i dzieciom.
W kolejnym omówione jest odżywianie a w następnym psychika pacjenta.
Ciekawy jest również rozdział o HPU/KPU. Jest to wrodzone zaburzenie przemiany materii, o którym niewiele jest publikacji i jest jeszcze mało znane w Polsce.
Książka zawiera wiele wskazówek jak radzić sobie z chorobą Hashimoto w życiu codziennym. Zawarte są w niej również relacje pacjentów, które pokazują jak różnorodny i skomplikowany może być przebieg choroby Hashimoto.
Poradnik ten, jest bardzo wartościowym przewodnikiem po meandrach choroby Hashimoto i dlatego bardzo go polecamy.

 Książka już do nabycia. Kupującym poprzez blog oferujemy 5% rabat od ceny rynkowej 35 zł.

Z A P R A S Z A M!!!

materialy reklamowe dostępne sa w moim gabinecie, Al. KEN 97, Warszawa

 ***

„How to live with Hashimoto” – its Polsih edition is already on stock. You will know more about that disorder after reading that book. Friendly language, clear explanations – everything to make the difficult matter easier. You can order and buy it here for extra discount of 5%.

Stock price: 35 zł.

promotion leaflets available in my practice, Al. KEN 97, Warsaw

Aikido i barki
Aikido a stopy