god 2016-04-18 o 13.32.04

Hikari Fizjoterapia

Skuteczna pomoc w dolegliwościach bólowych.

Zapraszam zarówno pacjentów w stanach nagłych, ostrych, ale i tych, którzy bezskutecznie, a niejednokrotnie latami, zmagają się z różnego rodzaju dolegliwościami i których stale przekonuje się, że „tak już musi być” lub że „do bólu trzeba się przyzwyczaić”. Nic bardziej mylnego…
Podstawowych przyczyn schorzeń dopatruję się w szeroko rozumianym zaburzeniu równowagi fizycznej i emocjonalnej człowieka. Ciało ludzkie działa bowiem całościowo, co oznacza, że wszystkie organy, układy, systemy oraz reakcje są ze sobą powiązane. Pojawiające się dolegliwości, dyskomfort, a przede wszystkim ból świadczą o zaburzeniu tej harmonijnej współpracy. Choroba jest tego bardzo wymierną formą.
Zapraszam do gabinetu na warszawskim Ursynowie, gdzie od 1999 roku prowadzę własną praktykę rehabilitacyjną.

Założenia terapii

Ponieważ każdy człowiek stanowi odrębną, niepowtarzalną istotę, wspólnie z pacjentem tworzymy indywidualną terapię. Rozmowa, wiedza, intuicja, a zarazem prostota oraz skuteczność – to filary podejmowanych przeze mnie działań. Każda dolegliwość bowiem posiada swój pierwotny mechanizm, właściwy jedynie dla danego człowieka. Dopiero jego znajomość pozwala rozpocząć i poprowadzić skuteczne leczenie. Drugim filarem jest współpraca, świadomość i determinacja ze strony pacjenta, która bywa równie istotnym czynnikiem dla utrzymania długotrwałych efektów podejmowanych starań.

Obszary terapii

Zapraszam na terapię dolegliwości bólowych wynikających z przeciążeń, będących skutkiem urazów, chronicznych napięć lub siedzącego trybu życia, których najczęstsze objawy to m.in.:
– bóle kręgosłupa, bioder i kończyn,
– podrażnienia tkanek i stany zapalne,
– przykurcze i nierównowaga mięśniowa,
– bóle głowy, bóle brzucha,
– chroniczne zmęczenie i zaburzenia koncentracji

Ciało ludzkie z natury ma nieskończone możliwości regeneracji i stworzone jest do zdrowia.

Zostań fanem na facebooku
nws_Facebook_logo

Jeśli nie możesz znaleźć artykułu lub produktu, chcesz umówić się na wizytę lub zadać jakieś pytanie - zapraszam do kontaktu!