Drinki Peptydowe made by WellU

Nadszedł czas, by odsłonić kurtynę i zapalić reflektory. Niech światło padnie na propozycję, która stanowi niezwykłe wsparcie dla organizmu człowieka w procesie zdrowienia ale także jako element profilaktyki.

Polski produkt firmy Well U, który pojawił się w świadomości naukowców całkiem przypadkiem – jak wiele odkryć. Obserwacja zranionych ryb w bądź co bądź mało sprzyjającym środowisku słonej wody wskazało, iż w jakiś błyskawiczny wręcz sposób regenerują się wszelkie uszkodzenia skóry, a przez to zamyka się droga infekcji, tudzież wykrwawienia. Człowiekiem, który stoi za całym cyklem badań i doświadczeń jest Andrzej Frydrychowski (więcej o tym człowieku znajdziecie na jego stronie http://andrzejfrydrychowski.pl/). Z jego inicjatywy pojawiło się na rynku kilkanaście produktów, których działanie i skuteczność potrafią zachwycać nawet niedowiarków, fakty mówią za siebie.

Dziś kilka słów na temat napoju peptydowego Power Drink. 

Aminokwasy w Biopeptide Nutrivi Drink są niezbędne do życia, odgrywają rolę w metabolizmie
 i są ważne w żywieniu. Stanowią one krótkie łańcuchy polimeru o nazwie peptydów, a także dłuższe łańcuchy, które nazywane są polipeptydami lub oligopeptydami.

Około 75 procent ciała ludzkiego składa się z łańcuchów aminokwasów, dlatego są one tak ważne dla naszego organizmu.

Wszystkie reakcje chemiczne zachodzące w organizmie zależą od aminokwasów i białek, które je budują. Wiele osób albo nie otrzymuje wystarczającej ilości białka z żywności, albo mają zaburzony system pobierania substancji odżywczych. Wówczas niezbędna jest suplementacja naturalnymi produktami.

Wystarczająca ilość aminokwasów powoduje, że nasz organizm jest w stanie przeprowadzić procesy, które są niezbędne dla naszego życia, a także może przyczynić się do wzrostu włosów i paznokci, powoduje regenerację mięśni, skóry, kości i reprodukcji tkanek oraz ogólno pojętego dobrego samopoczucia.

Peptydy zawarte w Biopeptide Nutrivi Drink wpływają na poprawne funkcjonowanie chrząstki i komórek kości oraz stymulują tworzenie się nowych komórek, które wytwarzają fizjologiczny typ kolagenu i inne substancje wzmacniając strukturę kośćca.

Peptydy wzmagają wytwarzanie kolagenu, jako jedyne wzmagają produkcję aktywnych aminokwasów glicyny, proliny i 4-hydroksyproliny.

Te aminokwasy sprawiają, że tkanki stawowe są mocniejsze i bardziej elastyczne, a także są odpowiedzialne za tworzenie się chrząstki i odbudowę komórek więzadeł, ścięgien i kości.

 

Efekty regularnego spożywania:

 • Dostarcza budulca do organizmu (dostarcza niezbędne aminokwasy do odbudowy kolagenu m.in. w stawach, kościach, chrząstkach, skórze i innych organach)
 • Działa przeciwbakteryjnie
 • Działa przeciwzapalnie
 • Działa przeciwbólowo
 • Wzmacnia odporność i pomaga w walce z       przeziębieniem  
 • Hamuję aktywność enzymów starzeniowych (metaloproteina)
 • Zwiększa elastyczność i nawilżenie skóry
 • Zapobiega zmarszczkom i przebarwieniom
 • Dostarcza dodatkowych przeciwutleniaczy w celu ochrony komórek
 • Wzmacnia paznokcie i włosy
 • Spowalnia procesy starzenia się m. in. skóry, kości, stawów, naczyń krwionośnych i innych organów
 • Wzmacnia stawy, wspomaga regeneracje tkanki chrzęstnej

Sposób użycia:

 • Profilaktycznie: 20-25 ml dziennie.
 • W celu uzupełnienia niedoborów: 50-75 ml dziennie (po jedzeniu).

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w temperaturze pokojowej.

Skład napoju:

Naturalny roztwór aminokwasów, peptydów i kolagenu rybiego (78%), ekologiczny sok z malin (15%), ekologiczny sok z aronii (5%), imbir, sorbinian potasu.

Pojemność: 330 ml

Składniki napoju: 

kolagen* g/100ml 9,11
białko g/100 ml 10,4
błonnik g/100 ml <0,5
tłuszcz g/100 ml 0,4
wartość energetyczna kcal/100ml 48
wartość energetyczna kj/100ml 204
węglowodany g/100ml 0,7
aminokwasy:    
kwas asparginowy % 0,66
gwas glutaminowy % 1,01
seryna % 0,45
glicyna % 2,38
histydyna % 0,15
arginina % 0,85
treonina % 0,25
alanina % 0,87
prolina % 1,14
toryzyna % 0,08
walina % 0,21
metrionina % 0,15
cysteina % 0,01
izoluecyna % 0,14
leucyna % 0,27
fenyloalanina % 0,22
lizyna % 0,36

 

Napoje te proponuję w procesie rekonstrukcji elementów narządu ruchu po urazach oraz zabiegach operacyjnych, mowa tu także o zabiegach teoretycznie nieortopedycznych, gdyż i te dotykają skóry oraz tkanek podskórnych, mięśni, w sytuacji gojenia różnych dolegliwości zdrowotnych, które wynikają z nieprawidłowego odżywiania tudzież jakiejś przypadkowej suplementacji, ale także w rekonwalescencji dla diabetyków, u których zauważa się już zaburzenia troficzne kończyn łącznie z ryzykiem amputacji. Polecam je też osobom starszym, u których odbudowa struktur kolagenowych (czyli praktycznie wszystkiego w ciele) odbywa się zazwyczaj w zubożonej diecie wynikającej z przekonania „mi niewiele potrzeba, bo jestem starszy a moje ciało się już nie rozwija”, nic bardziej mylnego. O innych zastosowaniach możecie Państwo dowiedzieć się z materiałów firmy, które chętnie udostępnię. Element prawidłowego i logicznego odżywiania, szczególnie u dzieci, których ciało powinno budować się jak najbardziej z dala od śmietnikowego jedzenia a w oparciu o najcenniejsze elementy. O te w obecnym świecie coraz bardziej trudno.

Kosmeceutyki stanowią przyszłość profilaktyki pierwotnej i wtórnej. Inwestujmy w swoją przyszłość.

 

Zapraszam do sklepu:

https://hikari.wellu.eu

 

PeptidePowerDrink330ml

Wtorek 27 X z Artemisem w Mielcu
Biodra w ruchu. Ruch w biodrach.