Dr George Paschalidis w Warszawie

W piątek, 29 stycznia br., dr George Paschalidis kolejny raz zagości w Warszawie prezentując swoje wybitne odkrycie – model Tri-Anthropo-Type. Tym razem gościć Go będzie Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich zainteresowanych odkrywaniem samego siebie i pogłębianiem wiedzy o prawach naszego świata. Zachęcamy do uczestnictwa zarówno osoby poszukujące, zaangażowane we własny rozwój, jak również specjalistów, fizjoterapeutów, lekarzy, psychologów oraz osoby zajmujące się współpracą z czy też zarządzaniem ludźmi.


Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, George Paschalidis prowadzi swoją praktykę charytatywnie. Jednakże z uwagi na zainteresowanie prosimy o zgłoszenia wraz z informacją czy chodzi o uczestnictwo w prelekcji czy też o indywidualną konsultację.

Plan spotkania:
10:00 – 11:30 prelekcja dotycząca modelu Tri-Anthropo-Type
11:30 – 15:00 indywidualne konsultacje

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać na adres: 3at@wp.pl


George Paschalidis jest greckim badaczem, który dokonał jedynego w swoim rodzaju odkrycia: Modelu Trzech Typów Osobowości i trzech różnych sposobów funkcjonowania naszego mózgu i ciała będących ich odpowiednikiem, co uwarunkowane jest budową szyjnego odcinka kręgosłupa. Trzy Typy pochodzą ze zróżnicowania trzech mózgowych podstaw układu limbicznego mózgu i jego połączeń.

Zgodnie koncepcją wszystkich ludzi można wręcz antropologicznie zaklasyfikować tylko do jednego z trzech typów, w ramach których występują pewne wspólne cechy zarówno budowy biologicznej, jak i osobowości.

Wyróżniki to m.in.:
– budowa szkieletu
– enterotyp – układ pokarmowy, bakterie jelitowe
– układ hormonalny
– struktura i funkcjonowanie mózgu
– cechy osobowości
– zdolności przyswajania biometali i witamin
– predyspozycje do ujawniania dysfunkcji organizmu
– reaktywność

Jego odkrycie potwierdza 140 tys. przebadanych klinicznie, udokumentowanych przypadków.

Swoją wiedzę George Paschalidis przekazuje w dwunastu książkach, które w wielu krajach stały się bestsellerami. Trzy pierwsze są już także w sprzedaży w USA, w Niemczech, w Polsce, a wkrótce będą dostępne również we Francji, Włoszech i w Rosji.

Autor został nagrodzony IX Międzynarodową Nagrodą „Giuseppe Sciacca” 2010 (Vatican City Pontificia Universita Urbaniana) i przez Greek Unesco Club Of Art, Discourse And Science Award” in 2012.

Odkrycie było prezentowane m.in.:
– na 18th Annual International Conference on Neuroscience and Biological Psychiatry w Nowym Orleanie,
– na 20 World Congress of Psychiatric Genetics w Hamburgu
– na 5 International Conference of Education, Research and Innovation w Madrycie,
– na Konferencji Medycznej Astronautyki, Żeglugi w Skrajnych Warunkach Środowiskowych w Moskwie
– na Konferencji Przedsiębiorców i Managementu w Pekinie


Otrzymał wiele istotnych nagród i wyróżnień naukowych na uniwersytetach i instytutach badawczych całego świat, w tym tytuł Doktora Honoris Causa Uniwersytetu w Oxfordzie.

 Senior projekt
Gajowiec w Galerii Fitness na Marynarskiej