rewol-twarz

Biopeptydy kolagenowe

Własne procesy naprawcze organizmu wsparte przez naturalne, biologicznie aktywne peptydy.

Mianem biopeptydów kolagenowych określane są polskie preparaty firmy WellU oparte o naturalne, biologicznie aktywne peptydy. Dzięki jedynej na świecie, opatentowanej przez prof. Andrzeja Frydrychowskiego metodzie pozyskiwania surowca na zimno zachowują właściwości czynne, a proces zagęszczania dodatkowo zwiększa ich moc. W preparatach zastosowano również specjalną wodę strukturyzowaną, która dzięki nano cząsteczkom oraz idealnemu kształtowi płatka śniegu jest doskonałym rozpuszczalnikiem i nośnikiem informacji. Dopełnienie stanowią inne wysokiej jakości naturalne ekstrakty od sprawdzonych dostawców. Preparaty nie zawierają parabenów, ani innych szkodliwych substancji.
Preparaty WellU mają wszechstronne zastosowanie regeneracyjne oraz antystarzeniowe. Działają na skórę, stawy, kości, oparzenia, blizny, odporność, regenerację układu nerwowego, regenerację narządów itd. W niezależnych badaniach potwierdzono, że pobudzają własną produkcję białek (w tym kolagenu) o 671%, co stawia je na pierwszym miejscu na świecie pod względem efektywności. Nie tylko dostarczają doskonałego, łatwo przyswajalnego budulca, ale przede wszystkim uruchamiają własne procesy naprawcze organizmu.

Czym są peptydy?

Peptydy, to krótkie łańcuchy aminokwasów, z których składa się kolagen, główne białko budulcowe naszego organizmu. Preparaty zawierają kilkaset aktywnych biologicznie naturalnych peptydów, pochodzących głównie z trzech grup białek: dekoryn, lumikanów i histonów. Ich główne funkcje to:

peptydy sygnałowe – dają impuls, że kolagen jest uszkodzony, przez co stymulują fibroblasty do samodzielnej produkcji kolagenu i elastyny.

peptydy transportujące – docierają do miejsc aktywności biologicznej, łączą się z substancjami czynnym i transportują je do głębokich warstw skóry i tkanek.

peptydy rozkurczające – w naturalny sposób blokują nadmierne impulsy komórek nerwowych, dzięki czemu rozkurczają mięśnie i inne tkanki.

Zakres działania

Dzięki metodzie produkcji w preparatach jest 100 x więcej peptydów, niż w innych dostępnych na rynku produktach. Stąd m.in. szerokie spektrum rezultatów:

– stymulują fibroblasty do produkcji włókien skóry,
– pobudzają produkcję kwasu hialuronowego (głębokie nawilżenie, regeneracja stawów),
– hamują aktywność enzymów starzeniowych (metaloproteinaz),
– działają przeciwzapalne i przeciwbólowo,
– łagodzą przebarwienia (wpływ na melanogenezę),
– stymulują regenerację tkanki łącznej i uszkodzeń komórkowych,
– wymiatają wolne rodniki,
– przyspieszają regenerację tkanek, gojenie ran i oparzeń,
– pomagają usuwać blizny.

Jakość naszego życia w dużej mierze zależy od stanu narządów wewnętrznych, tkanki łącznej, stawów i kości. Dbanie o nie to rodzaj inwestycji.

Przykładowe efekty

Jeśli nie możesz znaleźć artykułu lub produktu, chcesz umówić się na wizytę lub zadać jakieś pytanie - zapraszam do kontaktu!